O MNIE
RADIESTEZJA
NEUTRALIZACJA
WAHADŁO UNIWERSALNE
MASAŻ MIODEM
KURSY
KONTAKT
Masaż miodem

Skąd MASAŻ MIODEM na stronie poświęconej radiestezji? Z powodu profilaktyki zdrowotnej.
Nie chodzi o to aby wykorzystując jakąś jedną, nawet bardzo skuteczną, jak Emitory Białego Ozyrysa, technikę poprawić stan naszego zdrowia, ale o to aby stosując wszelkie dostępne środki jak najszybciej zrobić jak najwięcej dla naszego organizmu.
Masaż miodem to moja ulubiona metoda systematycznego dbania o nasze ciało, gdyż zapewniając nam relaks jednocześnie mobilizuje nasze niektóre organy wewnętrzne do intensywnego działania.
Różne odmiany tego masażu znajdziemy na wszystkich kontynentach. Wszędzie tam gdzie są pszczoły i pszczelarze. Ja stosuję jego starosłowiańską odmianę używaną na Podlasiu.
Dlaczego na Podlasiu?
Urodziłam się co prawda w Warszawie, wiele lat tam mieszkałam i nadal tam pracuję, ale od 20 lat mieszkam w cichej, zagubionej wśród pól podlaskiej wsi. Kocham to miejsce i staram się uczyć od moich sąsiadek wszystkiego o czym dawno już zapomnieli ludzie w wielkich miastach.

Masaż miodem polega na rozprowadzeniu po ciele cienkiej warstwy miodu i delikatnym wklepywaniu go do organizmu przy jednoczesnym wyprowadzaniu toksyn na zewnątrz.
Jest to jedyny masaż, który usuwa toksyny z organizmu, a są one wraz z nerwicami odpowiedzialne za powstawanie większości chorób. Mówi się nawet ostatnio, że istnieją różne odmiany tylko jednej choroby – toksykokemii. Dlatego tak ważne jest dla naszego zdrowia systematyczne pozbywanie się toksyn z organizmu.

Ponadto masaż miodem:
- poprawia krążenie,
- podnosi odporność organizmu,
- likwiduje infekcje znajdujące się w stadium początkowym,
- likwiduje poinfekcyjny kaszel, po niedoleczonych i przechodzonych przeziębieniach,
- wzmacnia układ nerwowy i ułatwia zasypianie,
- likwiduje bóle stawowe i mięśniowe,
- oczyszcza i regeneruje skórę, która po masażu staje się jedwabista,
- pomaga likwidować cellulit i rozstępy,
- wspomaga odchudzanie przyspieszając spalanie tkanki tłuszczowej.

Jednocześnie, jak wszyscy wiemy, miód posiada ogromne ilości substancji aktywnych biologicznie, mikro- i makroelementów, naturalnych antybiotyków i witamin, które w czasie masażu wnikają poprzez skórę do środka i odżywiają nasz osłabiony trudami codzienności organizm. Dlatego też po masażu miodem człowiek czuje się wypoczęty i zrelaksowany.
Porządnie wykonany masaż miodem trwa dwie godziny. To długo, ale przecież codziennie zanieczyszczamy nasz organizm niezdrową chemią. Spożywamy wysokoprzetworzone produkty pełne konserwantów i polepszaczy. Oprócz naturalnych soków, które i tak zazwyczaj zawierają kwasek cytrynowy i jakieś stabilizatory pijemy wiele napojów będących czysto chemicznymi roztworami. Oddychamy spalinami i wyziewami z fabryk. W czasie codziennego metabolizmu w naszym organizmie powstają toksyny, których powinniśmy pozbywać się systematycznie, a nie sporadycznie.
Ten oczyszczający i relaksujący masaż należałoby robić co najmniej raz na dwa tygodnie. W przypadku dolegliwości typu infekcja czy bóle mięśni należałoby reagować natychmiast.
Najwygodniej jest więc jeśli sami umiemy go wykonać, ale robienie go tylko innym to jedynie połowa przyjemności. Dlatego, żeby nie skończyć jak przysłowiowy szewc, który chodzi bez butów warto znaleźć kogoś zainteresowanego takim masażem i wspólnie się go nauczyć. Potem możemy mieć zawsze i wszędzie własny, domowy koleżeńsko-rodzinny salon masażu.
Nauka masażu miodem nie jest skomplikowana, ale należy dokładnie nauczyć się specyficznych ruchów rąk.
ZAPRASZAM WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH NA DWUGODZINNY MASAŻ, LUB NA OŚMIOGODZINNĄ NAUKĘ MASAŻU.